فروش پمپ اسلاری

فروش پمپ اسلاری

پمپ اسلاری دارای انواع پمپ های سانتریفیوژ و پمپ پریستالتیک می باشد که به صورت عمودی و افقی جهت جابه جایی سیالات با غلظت زیاد به کار برده می شوند . پمپ اسلاری دارای کاربرد های بسیاری می باشند و خرید و فروش پمپ اسلاری مختص صنایع بسیار مختلفی می باشد.

از این پمپ ها در مواردی که که سیالالت حاوی مقدار زیادی مواد جامد ، ساینده و سیلیس باشد و یا در پمپاژ گل حفاری ، کنسانتره های معدنی ، دوغاب سنگ آهک ، لایروبی اراضی و همچنین در صنایع مس ، طلا ، سرب و انواع معادن دیگر به کار برده می شود .

جنس بدنه پمپ اسلاری عموما از چدن ضد سایش و آلیاژ فلزی ضد سایش و پلاستیک می باشد و به دلیل این که غالبا با مواد ساینده در ارتباط می باشند برای افزایش طول عمر قطعات و جلوگیری از سایش در آن ها و محافظت بیشتراز آن ها ، از پوشش های الاستومری یا لاستیکی در آن ها استفاده می شود و به همین دلیل به آن ها پمپ ضد سایش یا پمپ لاینری نیز گفته می شود .

پمپ اسلاری را از چه شرکتی تهیه کنیم؟

خرید و فروش پمپ اسلاری در جهت کاربرد راحت و سریع در صنایع مختلف و برای  جدا سازی ذرات جامد از سیالات دارای اهمیت بسیاری می باشد و توجه به کیفیت و جنس و دوام آن ها ، بسیار مهم می باشد .

فروش پمپ اسلاری از طریق شرکت های معتبر همواره همراه با تضمین می باشد ، زیرا شرکت های معتبر در جهت جلب رضایت مشتریان تلاش می کنند تا محصولات خود را با کیفیت بالا که دامنه ی تولید وسیع همراه با راندمان بالا داشته باشد تولید کنند که قابلیت کار در شرایط سنگیین را داشته باشند . پمپ اسلاری کاربرد های وسیعی در صنعت دارند و از همین رو بسیار ارزشمند می باشند .

پمپ لاینردار
بیشتر بخوانید

 اهمیت خرید و فروش پمپ اسلاری برای صنایع مختلف :

پمپ اسلاری به خصوص پمپ های سانتریفیوژی اسلاری دارای مقاومت بالایی می باشند که در جهت انتقال سیالات ذرات سخت ، لایروبی و احیای زمین و … در صنایع مختلف به کار گرفته می شوند.از نقاط قوت پمپ اسلاری محدوده ی وسیع و سیلندر موجود در آن ها و قابلیت تغییر کاربرد پروانه در آن ها می باشد.

خرید و فروش پمپ اسلاری به دلیل صنعتی شدن جامعه و همچنین نیاز بشر برای کاربرد سریع کارها در صنایع مختلف و جلو گیری از اتلاف وقت و انجام کارهایی که بدون نیاز به دستگاه های پیچیده ای همچون پمپ اسلاری انجام نمی شود بسیار زیاد شده است و به جرات می توان گفت که پمپ اسلاری انقلاب عظیمی در جداسازی مواد و ذرات جامد از سیالات به وجود آورده است.

اسلاری ترکیبی دوفازی از سیال و جامدات می باشد که شامل دو دسته ی اشباع شده ( حاوی ذرات جامد نا همگن زبر و خشن با خواص سایشی زیاد )  و اشباع نشده ( حاوی ذرات بسیار نرم با خواص سایشی کم ) می باشد که پمپ اسلاری در جهت انتقال این مواد مورد استفاده قرار می گیرد و از این رو ساختار و جنس و ضخامت پمپ اسلاری باید به گونه ای باشد که مقاومت بالایی در برابر سایش داشته باشند .

نکات مهم در فروش پمپ اسلاری :

پمپ اسلاری به دلیل کاربرد وسیع و گسترده و همچنین به دلیل کیفیت بسیار خوب و تنوع بالا در محصولات و داشتن انعطاف پذیری و دامنه گسترده از هد و دبی و تنوع در متریال ساخت و … قیمت بالایی دارند و در نتیجه برای خرید دستگاه شرکت های فروشنده قبلا از فروش پمپ اسلاری باید تمامی اطلاعات لازم در زمینه ی پمپ اسلاری از جمله قیمت محصول ، استهلاک بالا در آن ها و هزینه ی نگهداری و تعمیر پمپ و اشغال حجم زیاد و … را در اختیار خریداران قرار داده شود تا با برآورد نیاز های خود اقدام به  تهیه پمپ اسلاری نمایند .

مزایای بهینه سازی سیستم پمپ دوغاب
بیشتر بخوانید

پمپ اسلاری در صورت سرویس دهی منظم و شرایط کاری مناسب خیلی کم دچار استهلاک می شوند ولی به طور کلی بعد از مدتی استفاده نیاز به تعمیر پیدا می کنند که این کار ها دارای هزینه هایی می باشد که قبل از تهیه و خرید آن ها  نیاز به توجه دارد .

نکات مهم در انتخاب پمپ اسلاری :

در انتخاب پمپ اسلاری عوامل مختلفی نقش دارند که از جمله ی آن ها نوع اسلاری و اندازه ذرات داخل آن می باشد زیرا هر چقدر که ذرات سخت تر باشند و قطر بیشتری داشته باشند باید متریال های مقاوم تری در ساخت آن ها استفاده شود . از عوامل مهم دیگر در انتخاب پمپ اسلاری سرعت انتقال سیال و حجم انتقال مورد نیاز و دما و ph  ( اسیدی یا بازی بودن ) آن ها می باشد .

در انتخاب پمپ اسلاری باید توجه نمود که این پمپ ها  دارای دو نوع سانتریفیوژی و پریستالتیک می باشد که هر کدام روش ساخت و کاربرد متفاوتی دارند و در نتیجه قیمت فروش پمپ اسلاری در دو نوع مختلف متفاوت می باشد .

پمپ اسلاری سانتریفیوژی بر اساس نیروی گریز از مرکز ایجاد شده توسط پروانه موجود در پمپ کار می کند و بر اساس ساختاری که دارند شامل سه نوع افقی ، عمودی و شلنگی می باشند . فروش پمپ اسلاری سانتریفیوژی  در کارهایی می باشد که سیالات دارای غلظت بالایی می باشند .

پمپ اسلاری پریستالتیک دارای ساختاری می باشد که مواد با بخش داخلی تیوپ در تماس می باشند و بنابرین از این پمپ ها در انتقال سیالاتی که نیاز به شرایط استریل دارند استفاده می شود . فروش پمپ اسلاری پریستالتیک برای مواردی همچون انتقال سیالات با ذرات ساینده و سیالاتی که به تنش برش حساسند ، می باشد و هزینه ی تعمیر و نگهداری آن ها نیز آسان می باشد . این نوع از پمپ ها فاقد سیل و آب بندی می باشند .

پمپ دوغاب در مقابل پمپ آب : چرا به پمپ دوغاب نیاز دارم؟
بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =