شرکت آراد پیشه شاره برای تولید پمپ های سانتریفیوژ(پمپ اسلاری طرح وارمن) ,پینچ ولو ,هیدروسیکلون دارای چهار واحد اصلی میباشد.

1-واحد مهندسی و طراحی  پمپ های سانتریفیوژ :

واحد مهندسی شرکت آراد پیشه شاره با دارا بودن مهندسین مجرب و متخصص طراحی انواع پمپ های مورد نیاز صنایع مختلف از جمله پمپ اسلاری معادن و کارخانجات را انجام میدهد ودر انتخاب پمپ های مناسب به کارفرماهای محترم مشاوره های لازم را ارائه میدهد.در زمینه پمپ وارمن جمع آوری مدارک لازم پمپ ها و بایگانی آنها برعهده واحد مهندسی میباشد.

2-واحد ساخت پمپ اسلاری و قطعات یدکی :

این شرکت با دارا بودن تجهیزات پیشرفته کار تولید پمپ را تماما داخل مجموعه تولیدی خود انجام میدهد و این باعث شده هم محصول با کیفیت و هم با قیمت مناسب در اختیار کارفرمایان قرار دهد.با توجه به اینکه در زمینه پمپ اسلاری قطعات یدکی یکی از مهمترین مسائل میباشد و شرکت باید بتواند قطعات یدکی را در زمان کوتاه و با کیفیت مناسب در اختیار کارفرماها قرار دهداین شرکت به این منظور در واحد تولید واحدی مجزا ایجاد کرده است تا قطعات یدکی پمپ اسلاری و پمپ وارمن ویا هر پمپ سانتریفیوژ دیگری را تولید نماید. واحد ساخت قطعات یدکی قسمتی از واحد تولید شرکت میباشد وبا واحد مهندسی نیز در ارتباط کامل میباشد.

3-واحد مدلسازی ,قالبسازی و مهندسی معکوس :

از آنجایی که در تولید پمپ سانتریفوژ تمرکز این شرکت بر روی پمپ اسلاری و مخصوصا پمپ وارمن میباشد و چون این پمپ ها بر اساس مهندسی معکوس ساخته شده اند ایجاد واحد مهندسی معکوس یکی از اصلی ترین کارها در این شرکت میباشد. در این واحد اندازه برداری قطعات  پمپ ها با بهترین دستگاه های روز انجام میشود و با استفاده از این اطلاعات طراحی قطعات و طراحی مدل های ریخته گری و قالبها انجام میشود. شرکت آراد پیشه شاره با استفاده از ظرفیت این واحد  میتواند در زمینه ساخت کلیه قطعات صنعتی با صنایع مختلف کشور همکاری نماید.

Upload Image...

4-واحد لاستیک سازی :

از آنجایی که پمپ های اسلاری دارای لاینر میباشند و تامین این لاینر برای پمپ اسلاری مهمترین کار در زمینه خدمات رسانی میباشد ,شرکت آراد پیشه شاره به منظور تحویل قطعات یدکی با کیفیت و با قیمت مناسب خود اقدام به تولید لاینر  های لاستیک پمپ اسلاری وارمن ویا هربرند دیگر از جمله متسو نمود. در این واحد شرکت با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات مناسب تولید لاستیکها را انجام میدهد .از جمله قطعات که دارای لاینر لاستیکی میباشند حلزونی,پروانه, صفحه پشتی و.. با توجه به اینکه لاستیکها در بیشتر مواقع در برابر سایش دوام بیشتری دارند و دارای قیمت مناسبی میباشند با استقبال خوبی مواجه شده اند و مخصوصا در صنایعی که علاوه برسایش اسید نیز در دوغاب وجود دارد استفاده بسیار دارند و شاید تنها گزینه میباشند. از اینرو این واحد یکی از مهمترین واحدهای شرکت میباشد که در آینده نیز میتواند به صورت یک شرکت مستقل انجام فعالیت نماید. لازم به ذکر است قالب قطعات لاستیکی پمپ وارمن و پمپ متسو برای همه سایزها در این شرکت موجود میباشد ومالکیت قالبها با خود شرکت میباشد.